Okulary Dolce Gabbana

Dolce Gabbana to znana i ceniona firma, jedna z najbardziej renomowanych oraz wszechstronnych w świecie mody. Projektuje, zarówno odzież, jak i biżuterię, perfumy, a nawet okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne. Produkty firmy przeznaczone są dla kobiet oraz mężczyzn. Kolekcje okularów tej marki są dość zróżnicowane, ponieważ ambicją firmy jest trafianie do użytkowników reprezentujących różne modele życia i profesje. To zadziwiające, że okulary, które noszą celebryci i gwiazdy Hollywood są też dostępne dla przeciętnego użytkownika i to w ujęciu globalnym. Firma powstała w 1985 roku i od tamtej pory zadziwia perfekcją swoich projektów oraz typowo włoską elegancją połączoną z nutą nonszalancji.

Okulary Dolce Gabbana – mnogość kształtów

W kolekcji firmy można zobaczyć najbardziej klasyczne wzory, ponieważ czerpanie z bogatej tradycji nigdy nie wychodzi z mody oraz zupełnie innowacyjne okulary o ergonomicznych kształtach. Znajdziemy tu oprawki:

Dolce Gabbana to znana i ceniona firma, jedna z najbardziej renomowanych oraz wszechstronnych w świecie mody

  • okrągłe;
  • kwadratowe lub prostokątne;
  • w kształcie kocich oczu;
  • typu awiator, czyli popularne „pilotki”;
  • o asymetrycznych i awangardowych ramkach.

Okulary Dolce Gabbana – pewność i niezawodność

Jest wiele modeli okularów Dolce Gabbana, które urzekną klientów i pozwolą wyróżnić się z tłumu

Firma Dolce Gabbana stawia przede wszystkim na jakość. Dlatego stosuje najnowocześniejsze technologie i najwyższej klasy materiały do wyrobu swoich produktów. Okulary są lekkie i jednocześnie wytrzymałe. Mają bardzo ergonomiczne kształty, a niektóre z nich wyglądają tak niesamowicie, że ich użytkownicy mogą poczuć się niczym gwiazdy filmowe.

Okulary Dolce Gabbana – unikatowe wzory

Jest wiele modeli okularów Dolce Gabbana, które urzekną klientów i pozwolą wyróżnić się z tłumu. Dolce i Gabbana często operują np. motywami kwiatowymi lub fantazyjnym wzornictwem. Wśród nietypowych modeli na uwagę zasługują np.:

  • DG 2160B – 13008G (to niecodzienne okulary przeciwsłoneczne dla pań z czarną ażurową oprawą upstrzoną czerwonymi kryształkami oraz ozdobnymi różyczkami, prezentują się uroczo i będą idealne na romantyczną randkę);
  • DG 6131 – 315913 (to proste okulary utrzymane w czerni i brązach posiadające w górnej części oprawki charakterystyczną plecionkę, która nadaje im niepospolitego wyrazu);
  • DG 2170 – B – 12008D (okulary o okrągłych, bardzo przyjemnych szkłach barwy różowej okolone matową cienką ramką okrągłą w kolorze złotym zdobioną efektownymi czerwonymi kryształkami, to okulary bardzo gustowne i romantyczne, jak wszystkie modele typu „lenonki” idealnie łagodzą ostre rysy twarzy).

Okulary Dolce Gabbana pasują do rozmaitych kreacji, niezależnie od tego, czy utrzymane będą w stylu sportowym, casualowym czy glamour.