Oprawki Solano Clip-on – komfort, wygoda i ochrona oczu

iOkulary oprawki Solano Clip-on to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie ma konieczności zakupu i noszenia przy sobie dwóch par okularów. Poza tym jest ono polecane dla osób, które nie chcą lub nie mogą stosować soczewek kontaktowych.

Jakie zalety cechują oprawki Solano Clip-on?

Dodatkowe nakładki Blue Blocker zostały stworzone z myślą o osobach, które spędzają długie godziny przed ekranami komputera, smartfona, czy telewizorem

Oprawki Solano Clip-on to produkt łączący w sobie zalety typowych okularów korekcyjnych oraz produktów przeciwsłonecznych. Stanowią one bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie. Na co dzień mogą być bowiem wykorzystywane tradycyjne szkła korekcyjne, a razie potrzeby mogą być one przysłaniane nakładką z przyciemnianymi szkłami przeciwsłonecznymi. Nakładka ściśle przylega do oprawek dzięki zatopionym w niej magnesom. Jest ona wyposażona w filtr UV oraz polaryzację. Takie połączenie zapewnia skuteczną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym oraz zwiększa komfort widzenia.

Dlaczego warto wybierać oprawki Clip-on firmy Solano?

Oprawki Solano Clip-on umożliwiają szybką przemianę okularów korekcyjnych w przeciwsłoneczne. Ponadto:

  • polaryzacja blokuje refleksy świetlne odbijające się od płaskich powierzchni,
  • filtr UV chroni przed negatywnym wpływem promieniowania słonecznego.

Czy oprawki Clip-on mają jakieś ograniczenia w zastosowaniu?

W większości przypadków oprawki mogą być z powodzeniem stosowane, w tym w przypadku:

  • poważnych wad wzroku – w przypadku tego rodzaju soczewek możliwe jest ich wykorzystanie nawet w przypadku dość poważnych wad wzroku.
  • uprawiania sportu – połączenie oprawek i nakładek za pomocą magnesu jest bardzo trwałe i umożliwia wykonywanie niemal każdej aktywności sportowej, w tym na przykład ekstremalnej jazdy na rowerze. Podczas ich użytkowania należy jednak pamiętać o tym, żeby unikać kontaktu nakładek ze słoną morską wodą oraz z piaskiem.

Czy warto stosować nakładki Blue Blocker?


Dodatkowe nakładki Blue Blocker zostały stworzone z myślą o osobach, które spędzają długie godziny przed ekranami komputera, smartfona, czy telewizorem. W tym przypadku sztuczne światło niebieskie, które jest emitowane przez tego typu urządzenia wpływa na ograniczenie wydzielana przez organizm melatoniny, czyli hormonu odpowiedzianego za ułatwianie zasypiania. Związek ten poprawia również jakość snu oraz synchronizuje wewnętrzny zegar organizmu. Zaburzenia jego wydzielania mogą prowadzić do pojawienia się suchości oczu oraz ich pieczenia, łzawienia, a nawet upośledzenia wzroku. Stosowanie nakładki filtrującej niebieskie światło sprawia, że obraz nabiera ostrości i przejrzystości, a oczy mają szansę odpocząć.

 

Możesz również polubić