Okulary Michael Kors

Michael Kors to niekwestionowany autorytet w świecie mody. Na uwagę zasługuje biżuteria, odzież damska i męska , torebki od tego znanego projektanta, który swoją oszałamiającą karierę zaczynał, robiąc zakupy w niewielkich butikach razem z matką. Niemniej jednak Michael Kors jest także autorem stylowych okularów korekcyjnych oraz przeciwsłonecznych. Jego designerskie projekty elegancją i jakością dorównują najlepszym markom takim jak: Prada, Gucci, Ray Ban czy Dior, ale wiele osób może sobie pozwolić na okulary Michael Kors, gdyż należą one do średniego przedziału cenowego, co jest dużym ukłonem w kierunku użytkowników z całego świata. Projekty tej marki są tak wyraziste i oczywiste, że praktycznie nie do podrobienia.

Okulary Michael Kors – różnorodność

Konstrukcja okularów firmy Michael Kors, niezależnie od przeznaczenia danego modelu, bardzo często oparta jest na formule wykorzystywanej przy lekkich awiatorkach. Okulary przeciwsłoneczne utrzymane są w klimacie sportowej elegancji, dlatego doskonale sprawdzą się, zarówno podczas uprawiania aktywności fizycznej, jak i oficjalnych wyjść. Oprawki korekcyjne stawiają na prostotę wykonania i nienarzucający się szyk. Okulary sygnowane są dyskretnym znakiem „MK”. Oprawki do okularów Korsa wytwarza firma Luxoticca, co jest gwarancją wytrzymałości oraz perfekcji w każdym calu. Nazwy poszczególnych modeli okularów są często powiązane ze znanymi miejscami na świecie, jak np.:

  • Chelsea;
  • Corsica;
  • Miami;
  • Positano;
  • Amsterdam.

Okulary przeciwsłoneczne od Michaela Korsa

Seria okularów przeciwsłonecznych dla kobiet i mężczyzn to różnorodność i bogactwo stylów. Znaleźć tu można okulary bardzo nowoczesne, ale również modele w stylu retro. Cechą charakterystyczną wielu modeli są wydatne szkła, które zapewniają należytą osłonę przed zdradzieckimi promieniami słońca. Na uwagę zasługują wzory okularów z futurystycznym designem.

Okulary Michael Kors korekcyjne

Okulary do korygowania wad wzroku u Michaela Korsa służą nie tylko celom praktycznym. Mają również odpowiednią prezencję, która sprawia, że chce się je nosić dobrowolnie, a nie tylko z konieczności. Wzory okularów korekcyjnych Michael Kors zazwyczaj legitymują się bardzo cieniutkimi oprawkami i zausznikami. Dzięki tej technice okulary są lekkie i nie powodują bolesnych nacisków na nos bądź opuszki uszu. Ich noszenie ma być przede wszystkim komfortowe i wygodne dla całej rzeszy użytkowników na całym świecie. Michael Kors to marka na miarę potrzeb każdego okularnika.

Możesz również polubić